"מחר הכל מתחיל" – אז בנתיים נחכה…

לא שיש להגיד משהו רע או מרושע על הסרט, רק שהוא פשוט קולנוע פרימיטיבי. לא תסריט והמון חורים בעלילה, לא בימוי, לא משחק רק נוכחות חביבה של עומר סי שאנחנו זוכרים לו ימים טובים יותר אצל במאים טובים יותר ועם סיפורים טובים יותר ופרטנרים משובחים יותר. 6 פלוס בסולם אורשר.

לא אחת נתקל המבקר בסרט רע, מרושל, בלתי אמין לכל אורכו ובכל זאת לא נראה לו נכון לקטול אותו ולהכותו אל החומש, בודאי שלא ברשעות. "מחר מתחיל הכל", הספק קומדיה, ספק דרמה של הצרפתי הצעיר הוגו ז'לן הוא סרט כזה שהאמת, אין הרבה מה לדון בקיומו החולף, המקבל איזה צידוק דק ימים רק משום שהשחקנים שבו הם די סימפאטים והכוונה בסך הכל לצבוט את הלב בחיוך כואב.

צעיר שחור ומצודד עושה חיים בחוף הרביירה הצרפתית ועל שפת היכתונת שהוא משיט מונחת יום אחד תינוקת משותפת לו ולצעירה אנגלית. הוא נדרש לאחריות הורית. הוא נוסע ללונדון לחפש את האמא ונשאר שם עם הבת למשך שמונה שנים כאב לדוגמה. ואז חוזרת האם ודורשת את זכותה כהורה.

קרמר נגד קרמר ? מה פתאום. הסרט לא נכנס לצרכים מוסריים כאלה. אמינות בסיפור – לא ולא. תסריט משעשע ? איפה. בימוי שסותם חורי עלילה והגיון – לא כאן. שחקנים משכנעים – אין. אבל יש בעומר סי אנרגיה חיננית שמעבירה את הסיפור בלי להתעצבן באמת. שחקן הוא לא, אבל יש לו נוכחות וכמו שנאמר – nobody's perfect , ויש ילדה קטנה וחביבה אז אולי זה למישהו מספיק.

"מחר הכל מתחיל" – 6 פלוס בסולם אורשר.

Demain Tout Commence

אפריל 6th, 2017 by
%d בלוגרים אהבו את זה: